Kontakt.

Wykrywanie podsłuchu w telefonach.

wykrywanie podsłuchu

01-466 Warszawa ul. Powstańców Śląskich 124 p.5
tel. kom. 501-159-903, 502-161-904,
e-mail: eurosoft@euro-soft.pl
Godziny otwarcia pon.-pt. 11.00-17.00

Zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów w pomieszczeniach, telefonach oraz w pojazdach mechanicznych. Dysponujemy najnowszym specjalistycznym sprzętem umożliwiającym realizowanie zaawansowanych procedur wykrywania. Czynności związane z wykrywaniem zagrożeń wykonuje osoba o statusie biegłego sądowego w zakresie kryminalistyki o specjalności podsłuch, wykrywanie. Oferujemy także szeroką gammę sprzętu do działań detektywistycznych. 

Są to rejestratory fonii , lokalizatory GPS, transmitery GSM. Wykonujemy ekspertyzy sprzętu na zlecenia policji, prokuratur oraz innych instytucji takich jak sądy czy strać graniczna. Do grona naszych klientów należą także osoby prywatne oraz firmy. 

Wykonujemy także szczegółowe ekspertyzy telefonów komórkowych. Odczytowi podlegają wszystkie informacje istniejące w telefonie a także informacje skasowane poprzez procedure „usuń”. Odczyt wykonywany jest przez biegłego sądowego co pozwala na wystawienie opinii biegłego która umożliwia przedstawienie wyników odczytu w postepowaniu sądowym.

Wykrywanie podsłuchu